Парковка возле ПОЛИЦИИ!

Результаты голосования

  • Важность проблемы: 3
  • Пока подождем: 0
  • Не страшно: 0

Дайте оценку данной проблеме.

ВажнаяПодождемНе страшно

Адрес: улица Короленко

Добавлено: 2016-10-30 14:25:00

Поделиться:

Статус: Проблема решена

Еще немного и и будет то же самое что и со стихийной торговлей на чубчика, міська влада бездействует!!!
Фотографии:
Следят за проблемой:
Никто не следит за этой проблемой
16:23
Відповідь: Запобігання влаштування автостоянок у невстановлених місцях – повноваження поліції. На даний час Виконавчим комітетом Вознесенської міської ради направлений лист до Вознесенського відділу поліції. Очікується відповідь.

13:04
Згідно листа від 22 грудня 2016 року Вознесенського відділу поліції головного управління національної поліції України у Миколаївській області інспекторами з дорожнього нагляду сектору превенції проведено профілактичну роботу з власниками автомобілів (вказані на фотознімках), яким роз’яснено вимоги п. 15.9 та 15.10 Правил дорожнього руху, щодо правильності паркування на вулицях для уникнення порушення Правил. Також в подальшому, у разі виникнення подібної ситуації, водії, які порушують правила дорожнього руху будуть притягнені до адміністративної відповідальності.
Загрузка...