Спидвей из бывшей улицы Чапаева

Результаты голосования

  • Важность проблемы: 1
  • Пока подождем: 1
  • Не страшно: 0

Дайте оценку данной проблеме.

ВажнаяПодождемНе страшно

Адрес: улица Чапаева

Добавлено: 2016-11-22 13:50:00

Поделиться:

Статус: В процессе

Один знак "ограничение 40 км/ч" на всю улицу, едва ли кто-то там едет с такой скоростью. Валят под 70.
Следят за проблемой:
Никто не следит за этой проблемой

1 комментарий

15:19
Відповідь: Встановлення додаткових знаків не вирішить проблему порушення швидкісного режиму руху автотранспорту по вул.Омеляновича-Павленка. Контроль за виконання Правил дорожнього руху здійснюється відділом превенції Вознесенського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області. Разом з тим, при закупівлі знаків по місту дана вулиця буде врахована.
Войти с помощью