Пройти по тротуару НЕВОЗМОЖНО

Результати голосування

  • Важливість проблеми: 44
  • Пока чекаємо: 9
  • Не страшно: 3

Дайте оцінку данній проблемі.

ВажливаЗачекаємоНе страшно

Адреса: вулиця Будівельників, 5

Додано: 2016-02-21 18:00:00

Статус: Проблему вирішено

После монтажных работ теплотрассы проход по тротуару НЕВОЗМОЖЕН по причине не убранного грунта который превратился в БОЛОТО.
Фотографії:
Слідкують за проблемою:
Ніхто не слідкує за цією проблемою
RSS
06:45
А почему не нет ограждения?!!!