Тротуар завален грунтом (школа №8)

Результати голосування

  • Важливість проблеми: 44
  • Пока чекаємо: 9
  • Не страшно: 3

Дайте оцінку данній проблемі.

ВажливаЗачекаємоНе страшно

Адреса: вулиця Сухомлинського, 5

Додано: 2016-02-21 18:00:00

Статус: Проблему вирішено

Тротуар завален грунтом, пешеходам приходится выходить на проезжую часть дороги
Фотографії:
Слідкують за проблемою:
1
1
RSS
06:45
Там работы на 30 минут… а подготовка у неё месяц )) ходите по дорогам!
Коментар видалено
22:03
Решена, даже не за месяц))
02:39
И это есть хорошо!