Мусор возле "Княжого Келиха"

Результати голосування

  • Важливість проблеми: 40
  • Пока чекаємо: 7
  • Не страшно: 3

Дайте оцінку данній проблемі.

ВажливаЗачекаємоНе страшно

Адреса: вулиця Котляревського, 42

Додано: 2016-02-23 08:05:00

Статус: Проблему вирішено

Интересный факт, мусорные баки пусты, а вокруг них раскидан мусор. Хотелось бы узнать, как такое произошло. Поделился пользователь НЕОфорума Elepant. Как сообщает автор "Смітник біля "Княжого келиху"
Фотографії:
Слідкують за проблемою:
Ніхто не слідкує за цією проблемою
RSS
14:56
+1
Без сумнівів тут добряча подяка місцевим мешканцям, але давайте подивимося на цей прекрасний бак!!! він напевно ідеальний і красивий, що в нього кидати не хочеться. я от дивлюсь на стан цих баків, і розумію що то всьо капець якийсь. Чому їх не замінюють, чому доводять до такого стану??????!!!
22:21
Мусорный арт-хаус )