Відсутня лавка і смітник на зупинці "Прогресс"

Результати голосування

  • Важливість проблеми: 31
  • Пока чекаємо: 6
  • Не страшно: 2

Дайте оцінку данній проблемі.

ВажливаЗачекаємоНе страшно

Адреса: вулиця Матросова

Додано: 2016-02-28 16:00:00

Статус: Проблему вирішено

На зупинці "Прогресс"-широкий відсутні лавка і смітник. Очікуючи автобус чи маршрутне таксі люди не мають змоги присісти, тим більше, що чекати приходиться іноді більш ніж 30-40 хвилин. Дякуючи місцевим зупинка виглядає охайною, сміття прибирається, але смітник використати не можливо!!!!
Фотографії:
Слідкують за проблемою:
1
1
RSS
12:43
На первой фото создается впечатление, что урна есть, на второй фото — упс… уже нет