Парковка на улице ул. Шевченко

Результаты голосования

  • Важность проблемы: 3
  • Пока подождем: 0
  • Не страшно: 0

Дайте оценку данной проблеме.

ВажнаяПодождемНе страшно

Адрес: Вознесенськ, вулиця Короленка

Добавлено: 2017-08-20 13:20:00

Поделиться:

Статус: Проблема решена

В выходной день затруднен проход пешеходов по тротуару. По моему уже была такая здесь проблема, выходит нашей полиции глубоко наплевать на общественный порядок, их интересует только крышевание наркоторговцев.
Фотографии:
Следят за проблемой:
1
Олександр
17:56
+2
а що у нас в місті є поліція? а торгівля біля базару з землі?
06:51
+1
Странное поведение у вознесенской полиции, ходят, воздух содрогают а толку ноль!
15:42
Щодо паркування автотранспорту по вул. Короленка.
Паркування автотранспорту по вул. Короленка дійсно є проблемою, що утворилась в центрі міста і вирішенням якої займаються виконавчі органи Вознесенської міської ради.
Виконавчий комітет Вознесенської міської ради вкотре звернувся до Вознесенського відділу поліції у особі начальника Шаповалова Д. В., з письмовим зверненням щодо прийняття необхідних заходів для запобігання паркування автотранспорту по вул. Короленка, що входить до повноважень поліції.
Вирішення даної проблеми знаходиться на контролі в Управлінні житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради.

Загрузка...