открыта водопроводная яма

Результати голосування

  • Важливість проблеми: 1
  • Пока чекаємо: 0
  • Не страшно: 0

Дайте оцінку данній проблемі.

ВажливаЗачекаємоНе страшно

Адреса: вулиця Володимирська, 25

Додано: 2017-12-03 21:20:00

Статус: Проблему вирішено

По ул. Владимирской (Клары-Цеткин) открыта водопроводная яма, по улице бегают дети, ходят люди могут упасть в яму,а так же идёт зима ударят морозы полопают трубы. Уважаемые руководители города обратите внимание на это безобразие.
Фотографії:
Слідкують за проблемою:
Ніхто не слідкує за цією проблемою
RSS
10:56
Спеціалістами КП «Водопостачання м. Вознесенська» 05.12.2017р. проведено наступні ремонтні роботи: замінено плиту та встановлено люк на водопровідному колодязі по вул. Володимирська біля житлового будинку №31.

Управління ЖКГ та КБ Вознесенської МР