Свалка за гаражами

Результати голосування

  • Важливість проблеми: 2
  • Пока чекаємо: 0
  • Не страшно: 0

Дайте оцінку данній проблемі.

ВажливаЗачекаємоНе страшно

Адреса: провулок Костенка, 10

Додано: 2018-05-14 08:55:00

Статус: В процессі

Свалка строительного мусора за гаражным кооперативом "Автомобилист". Между кооперативом и железнодорожными путями устроили настоящую свалку, причем выбрасывают весь хлам с гаражей и не только строительный, включая отработанные автомобильные фильтры, масла и так далее. Вода в том районе буквально в нескольких метрах под землей и все дальше расходиться по колодцам.
Слідкують за проблемою:
Ніхто не слідкує за цією проблемою
RSS
20:09
Комісією у складі спеціалістів Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради разом з головою правління гаражно-будівельного кооперативу «Автомобіліст» було обстежено територію кооперативу.
Встановлено, що дійсно будівельне сміття складується за гаражами в межах земельної ділянки, яка відведена кооперативу, про що свідчить державний акт на землю. Вказані матеріали були завезені за гаражі для планування земельної ділянки під забудову гаражів.
Голові правління ГБК «Автомобіліст» рекомендовано здійснити заходи щодо засипання та розрівняння будівельного сміття, а також провести роз’яснювальну роботу серед членів кооперативу щодо заборону виносу відпрацьованих матеріалів та відходів різного походження за гаражі.