Огромная яма на дороге

Результаты голосования

  • Важность проблемы: 3
  • Пока подождем: 0
  • Не страшно: 0

Дайте оценку данной проблеме.

ВажнаяПодождемНе страшно

Адрес: Вознесенский горсовет, Вознесенск

Добавлено: 2018-05-12 11:35:00

Поделиться:

Статус: Проблема решена

Яма находится в большей части на улице Одесской(быв Кирова) и относиться к городу. Когда это будет исправлено?
Следят за проблемой:
Никто не следит за этой проблемой
21:07
щодо незадовільного стану асфальтобетонного покриття по вул. Одеська повідомляємо, що в межах міста вона співпадає з дорогою загального користування державного значення Р-55 Новий Буг – Вознесенськ – Одеса. Балансоутримувачем дороги є Служба автомобільних доріг у Миколаївській області. Тому виконання робіт з утримання та ремонту зазначеної дороги відноситься до повноважень балансоутримувача та виконується за рахунок коштів державного бюджету.
Міська влада неодноразово зверталась на адресу Служби автомобільних доріг щодо стану доріг загального користування державного значення, що проходять через місто Вознесенськ, а саме зазначеної Р-55 та Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через Вознесенськ), що співпадає з вулицями Болгарська, Осадчого, Київська, Ювілейна. На разі тривають ремонтні роботи тільки по дорозі Н-24.
18:39
Загрузка...