Не освещается пер. В. Котика

Результати голосування

  • Важливість проблеми: 2
  • Пока чекаємо: 0
  • Не страшно: 0

Дайте оцінку данній проблемі.

ВажливаЗачекаємоНе страшно

Адреса: провулок Валі Котика, 5

Додано: 2018-10-16 19:35:00

Статус: Проблему вирішено

Не исправно освещение по пер. В. Котика . Ремонтники приехали на вышке - постояли и уехали так ничего и не отремонтировали. Месяц уже прошел - будем ждать следующую бригаду.
Слідкують за проблемою:
1
1
RSS
17:16
Спеціалістами Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради було обстежено лінію зовнішнього освітлення по пров. В.Котика. Встановлено, що лінія змонтована кабелем АВВГ 3*25, який вигорів та непридатний у подальшому використанні. Роботи по заміні кабелю включено в план робіт до виконання та при наявності фінансування буде виконано.
16:10
+1
Роботи по відновленню лінії зовнішнього освітлення по вул. В.Котика виконано підрядною організацією ТОВ «РАРЕМ». Станом на 18.12.2018р. лінія працює.