Не работает освещение

Результати голосування

  • Важливість проблеми: 1
  • Пока чекаємо: 0
  • Не страшно: 0

Дайте оцінку данній проблемі.

ВажливаЗачекаємоНе страшно

Адреса: 115А, 115A

Додано: 2018-11-12 17:10:00

Статус: Проблему вирішено

Не горит лампочка освещения ул. Майская 113. Страшно ходить.
Слідкують за проблемою:
Ніхто не слідкує за цією проблемою
RSS
09:37
13.11.2018 року підрядною організацією ТОВ « Райагроременергомонтаж» виконано роботи з відновлення зовнішнього освітлення по вул. Травнева, 113. (Замінено лампу у світильнику біля вказаного житлового будинку).