Не горит лампочка освещения

Результати голосування

  • Важливість проблеми: 1
  • Пока чекаємо: 0
  • Не страшно: 0

Дайте оцінку данній проблемі.

ВажливаЗачекаємоНе страшно

Адреса: Тансчишина 2А, 2A

Додано: 2018-11-12 17:15:00

Статус: Проблему вирішено

Не горит лампочка освещения ул. Тансчишина возле мостика через Мертвовод Страшно ходить, это пустырь и камыши, в темное время ходят дети.
Слідкують за проблемою:
Ніхто не слідкує за цією проблемою
RSS
10:21
Непрацюючий ліхтар по вул. Танасчишина, 2а був знятий та відправлений на гарантійний ремонт заводу-виробнику. Після проведення ремонту ліхтар буде знов встановлено за вказаною адресою.
10:48
Тобто! Гарантійний ремонт тривае більше 3-х місяців?