по ул. Владимирская /Клары-Цеткин/ нет уличного освещения уже почти месяц

Результаты голосования

  • Важность проблемы: 2
  • Пока подождем: 0
  • Не страшно: 0

Дайте оценку данной проблеме.

ВажнаяПодождемНе страшно

Адрес: вулиця Володимирська, 31

Добавлено: 2018-12-05 18:20:00

Статус: В процессе

по ул. Владимирская /Клары-Цеткин/ нет уличного освещения уже почти месяц
Следят за проблемой:
Никто не следит за этой проблемой
RSS
10:00
Спеціалістами Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради було обстежено лінію зовнішнього освітлення по вул. Володимирська. Встановлено, що лінія змонтована кабелем, який вигорів та непридатний у подальшому використанні. Роботи по заміні кабелю включено в план робіт до виконання та при наявності фінансування буде виконано.