Кучи мусора на улицах Центральной Соборности и Котляревского

Результати голосування

  • Важливість проблеми: 0
  • Пока чекаємо: 0
  • Не страшно: 0

Дайте оцінку данній проблемі.

ВажливаЗачекаємоНе страшно

Адреса: вулиця Центральна, 22

Додано: 2019-02-05 17:35:00

Статус: Проблему вирішено

Без коментариев, просто убирайте чаще мусор а не раз в месяц, и убирайте вокруг мусорных баков
Фотографії:
Слідкують за проблемою:
Ніхто не слідкує за цією проблемою
RSS
17:56