Более 3х месяцев не светят 2 фонаря

Результати голосування

  • Важливість проблеми: 1
  • Пока чекаємо: 0
  • Не страшно: 0

Дайте оцінку данній проблемі.

ВажливаЗачекаємоНе страшно

Адреса: вулиця Зарічна, 104

Додано: 2019-06-02 11:15:00

Статус: В процессі

Более 3х месяцев не светят 2 фонаря возле дома по ул. Зарічна 104
Слідкують за проблемою:
Ніхто не слідкує за цією проблемою
RSS
23:04
Додайте будь-ласка фото
14:26
Що вам додати? Як не світять ліхтарі?
Тобто темряву додати?